Katarzyna Kapłon

Katarzyna Kapłon

“Praktykuję Hatha jogę od 2002 roku. Od początku była i jest to joga metodą B.K.S. Iyengara, bo w niej znajduję wszystko. Uważam, że jest to najbardziej solidna i holistyczna ścieżka jogi , w której każdy może się odnaleźć, niezależnie od wieku i kondycji.  Bardzo mi odpowiada intensywna i precyzyjna praca z ciałem w asanach, sekwencjonowanie oraz czas, jaki pozostajemy w pozycjach. Dzięki temu szybko budzi się w praktykujących świadomość ciała.

Szanuję tę metodę również za to, że nie pozwala nauczycielom “osiąść na laurach”, ale wymaga od nas ciągłego podnoszenia poziomu praktyki własnej i wiedzy nt. anatomii, terapii jogą, prowadzenia różnych przypadków np. kobiet ciężarnych, osób z bólami kręgosłupa itp.
Osobiście regularnie kształcę się pod okiem najbardziej doświadczonych nauczycieli – w Polsce i na świecie.. W ostatnich latach moją praktykę rozwijam podążając wiernie za nauczycielami, którzy przez kilkadziesiąt lat praktykowali  bezpośrednio pod okiem Iyengara: Rita Keller, Gabriella GiubilaroJoe Pereira.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje, przygotowując się i przystępując do egzaminów na kolejne stopnie nauczycielskie. Ostatni dyplom w stopniu Junior Intermediate I uzyskałam w czerwcu 2017 roku.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi B.K.S. Iyengara i figuruję na liście dyplomowanych nauczycieli tej metody http://joga.org.pl/

Joga to nasza pasja

Nasza kadra

Katarzyna Kapłon
Założycielka Zacisza Jogi we Wrocławiu, dyplomowany nauczyciel jogi na poziomie 2; należy do Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.
Maria Roszkowska
Nauczyciel jogi B.K.S. Iyengara na poziomie 1, należy do Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce.
Agnieszka Szymańska
Nauczycielka w treningu mentorskim, należy do Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.
Nina Żamejć
Nauczycielka dyplomowana na poziomie 1, należy do Stowarzyszenie Jogi Iyegara w Polsce.

Mówią o nas

Dziękujemy za słowa wsparcia

Monika Sekuła
Monika Sekuła
Read More
Wspaniałe miejsce, rzetelność, wiedza, uwaga. Jeśli ktoś tęskni za miejscami gdzie widać jakość to właśnie tam ją znajdzie. Ponadto jest kameralnie. Wyciszenie i rozciąganie zagwarantowane.
Spectrefilm2
Spectrefilm2
Read More
Swietna miejscówka,kameralne grupy i profesjonalna kadra.Bardzo polecam!!
Magi Pieńczak
Magi Pieńczak
Read More
joga & harmonia & oddech & życie & radość
Małgorzata Żółtaszek
Małgorzata Żółtaszek
Read More
Joga w połączeniu z uważnością i empatią. Balsam dla ciała i dla duszy:)
Marta Wiazowska-Pławiak
Marta Wiazowska-Pławiak
Read More
Super miejsce, fantastyczna atmosfera. Polecam!
Previous
Next
0
    0
    Twoje zakupy
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu