Grafik zajęć

GRAFIK ZAJĘĆ 

Joga dla początkujących: na te zajęcia zapraszamy osoby, które przychodzą na jogę po raz pierwszy, drugi, czy trzeci, czyli „zupełnie zielone” lub osoby, które do tej pory praktykowały tylko samodzielnie, korzystając z Internetu lub książek.
Na tych zajęciach nauczysz się zasad pracy z ciałem w asanach oraz podstawowego sylabusa pozycji jogi. 

Joga dla początkujących plus:  To idealne zajęcia dla osób, kW tóre przez 2-3 miesiące uczęszczały regularnie na Jogę od Podstaw, ukończyły kurs dla początkujących lub w innych studiach praktykują w grupach dla osób poczatkujących.

Średniozaawansowana: Na ten poziom zapraszamy osoby regularnie chodzące na zajęcia od min. 1 roku (2-3 razy w tygodniu). Pracujemy w tej grupie na sylabusie asan z poziomu Introductory I,  nie skupiamy się na tłumaczeniu podstaw, ale idziemy „do przodu”, przygotowując ciało do coraz bardziej intensywnej pracy.

Pogłębiona Średniozaawansowana:  Na klasach pogłębionych praktykujemy z głębszym rozumieniem akcji w asanach, włączając w to kontrolę oddechu, w ramach sylabusa Intro 2 i z Junior. Z uczestnictwa w tej grupie najbardziej skorzystają osoby z ugruntowaną, regularną praktyką, co najmniej 2 lata, które znają nazwy asan i wykonują pozycje odwrócone. Ta klasa przygotowuje do rozpoczęcia praktyki własnej.

Grupa Mieszana: Na te zajęcia zapraszamy osoby początkujące plus (z krótką praktyką jogi), jak również średniozaawansowane. Program zajęć dostosowany jest na bieżąco do składu grupy, więc poziom raz jest łatwiejszy, a innym razem bardziej zaawansowany.

Joga Kręgosłupa: Ta grupa powstała z myślą o osobach, które borykają  się z notorycznymi bólami w różnych częściach ciała, które są związane z nieprawidłową postawą ciała, chodem, siedzeniem oraz błędami codziennego używania rąk i nóg, 

Pozycje odwrócone: Zapraszamy osoby z co najmniej kilkumiesięczną praktyką jogi.
Na tej klasie uczymy od podstaw stania na głowie, rękach, przedramionach i innych pozycji odwróconych z sylabusa asan z poziomu 1.