Zastępstwa w listopadzie

W związku z wyjazdem Kasi Kapłon w listopadzie do Indii, do Instytutu jogi z B.K.S. Iyengara RIMYI, z przyjemnością donosimy, że wszystkie zajęcia przez nią prowadzone będą się odbywały, zgodnie z dotychczasowym grafikiem i będą prowadzone w tym czasie przez świetne instruktorki – z naszego studia, ale nie tylko:

  • Maria Roszkowska: poniedziałek g. 8:30
  • Nina Żamejć: wtorek g. 19:30
  • Zuzanna Sikora: Wtorki g. 10:00
  • Paula Panasiuk: Poniedziałek g. 17:00, Środa g. 18:00, Czwartek g. 10:00

Przypominamy, że zajęcia mogą być odwołane 5 h przed ich rozpoczęciem, jeśli ilość rezerwacji jest mniejsza niż 5 osób. Prosimy o rezerwację zajęć co najmniej dobę wcześniej, żeby uniknąć sytuacji, w których ktoś chce się dopisać na ostatnią chwilę, ale nie zdąży, bo z powodu braku chętnych zajęcia zostały wcześniej zamknięte.

Przypominamy także o tym, że każde zajęcia można odwołać samodzielnie w systemie, korzystając z przycisku „Anuluj”, który znajduje się przy każdych zarezerwowanych zajęciach. Jeśli anulujecie zajęcia do 8 h przed ich rozpoczęciem – wracają one na karnet. W przypadku późnej anulacji, niewykorzystane zajęcia „przepadają”, czyli są rozliczane, jako wykorzystane.

0
    0
    Twoje zakupy
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu