Wyjazdy z jogą w 2024

W tym roku organizuję aż 5 wyjazdowych warsztatów jogi. Wybrałam dla Was miejsca pięknie położone, komfortowe, z niepowtarzalną atmosferą, oferujące smaczną i zdrową kuchnię i idealne warunki do praktyki jogi.

Kto był z nami w poprzednich latach w jednym z tych miejsc: Pavlos’ Place na dzikim południu Krety, czarodziejski Swystowy Sad w Beskidzie Niskim, czy w Chacie Cyborga na Krańcu Świata lub brał udział w Święcie Kobiet, które organizuję od kilku lat, ten już co roku zapisuje się na te wyjazdy.

Zapisy na wszystkie wymienione poniżej wyjazdy są już otwarte:

Więcej informacji w tym plan zajęć znajdziesz w dziale: WYJAZDY Z JOGĄ

Zapraszam zainteresowane osoby do kontaktu  E-mailem kasia@zaciszejogiwroclaw.pl, telefonicznie 606 470 340 lub osobiście w naszej szkole jogi.

Kasia Kapłon
„Praktykuję Hatha jogę metodą BKS Iyengara od 2002 roku. 4 lata temu założyłam Zacisze Jogi Wrocław, gdzie prowadzę systematycznie zajęcia oraz organizuję warsztaty jogi. Regularnie kształcę się pod okiem najbardziej doświadczonych nauczycieli – w Polsce i na świecie. Ostatni dyplom nauczyciela jogi w stopniu Junior Intermediate I uzyskałam w czerwcu 2017 roku. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi B.K.S. Iyengara”

0
    0
    Twoje zakupy
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu