Ostatnie miejsca na wyjazdy wakacyjne

Spędź swoje wakacje z jogą. Dwa wyjątkowo interesujące miejsca.

Wakacyjna joga w górach

8-15 lipca

Wakacyjny wyjazd z jogą do miejsca z duszą w Beskidzie Niskim. Swystowy Sad – http://www.ropki.com.pl/ jest położony w samym sercu Łemkowszczyzny, w dolinie tuż pod Ostrym Wierchem i blisko Lackowej – najwyższych szczytów pasma. Niedaleko stąd do uzdrowisk- Wysowej, Krynicy i słowackiego Bardiova. Dookoła cisza i spokój, rano słychać jedynie pięknie śpiewające ptaki.

Joga
Zajęcia hata-jogi metodą BKS Iyengara będą się odbywać w drewnianej sali, 2 x dziennie: 2 h przed południem i 1,5 h po południu.

Poziom zajęć będzie dostosowany do uczestników, więc „dadzą radę” również osoby początkujące. W jodze Iyengara dzięki akcesoriom (koce, kostki, paski, krzesła) odnajdzie się każdy, niezależnie od wieku i kondycji.

Plan sesji podczas warsztatu jest skierowany na biodra i kręgosłup oraz wzmocnienie ciała.

 

Pełna regeneracja na Krecie

19-26 sierpnia

Miejsce: Pavlos’ Place – Triopetra Beach / Kreta

Dla kogo:
dla każdego, kto potrzebuje pełnej regeneracji ciała i duszy, słońca, ciepłego morza, optymistycznego towarzystwa i oderwania od codzienności. Doświadczenie w jodze nie jest konieczne.

Ten wyjazd polecamy szczególnie!

Nasza grupa będzie stacjonować w sprawdzonym, komfortowym ośrodku Pavlos’ Place położonym na dzikim południu Krety, nad samym brzegiem morza. Jest to najczystszy kawałek wybrzeża w Grecji, z lazurową wodą w etoli z gór.

Program zajęć jogi obejmuje regenerację fizyczną i psychiczną. Wyżywienie wegetariańskie na bazie lokalnych, organicznych produktów. Wszystkie pokoje mają widok na morze. Atutem ośrodka jest prywatna plaża.

PLAN DNIA W PAVLOS PLACE  19 – 26 Sierpnia:

 • 8:00 – 8:20 Poranna medytacja
 • 8:30 Napoje i lekkie śniadanie
 • 9:00 – 11:00 Sesja asan
 • 12:00 Obiad
 • 17:00 – 18:30 Sesja relaksów i pranayamy (pracy z oddechem)
 • 19:00 Kolacja

W dniu przyjazdu do ośrodka będzie serwowana tylko kolacja, a w dniu odjazdu – śniadanie.

0
  0
  Twoje zakupy
  Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu