Od 15 stycznia nie przedłużamy karnetów

Od dnia 15 stycznia 2024 (do odwołania) nie będziemy przedłużać daty ważności karnetów, co oznacza, że wracamy do obowiązującego regulaminu, który akceptujecie, zakładając konto w systemie rezerwacji* 

Prosimy o odpowiedzialny wybór karnetów pod kątem ilości wejść. Przypominamy, że karnety są ważne 30 dni od daty pierwszego wejścia i od tej pory będzie to reguła bez wyjątków.

Również przypominamy, że minimalna ilość rezerwacji na każde zajęcia to 5 osób. Poniżej tej liczby zajęcia są odwoływane przez prowadzących i wracają na karnet. Jednakże należy je wykorzystać do końca ważności karnetu.

W ostatnich 2 miesiącach niektóre zajęcia są notorycznie odwoływane ze względu na brak minimalnej ilości rezerwacji (wtorek, czwartek g.10:00, wtorek 19:30 i środa 8:30 i 19:45)- weźcie to pod uwagę kupując nowy karnet.

Nadchodzą ferie – uwzględnijcie proszę ten fakt w swojej decyzji zakupowej dotyczącej ilości zajęć, na które kupicie karnet w styczniu – ferie nie będą powodem do przedłużenia jego terminu ważności.

Dobrze nam z Wami i nadal chcemy prowadzić dla Was jogę. Potrzebujemy odpowiedniej puli finansów na utrzymanie obiektu i nauczycielek. Dlatego prosimy o wyrozumiałość dla powrotu do regulaminowych zasad działania karnetu: 30 dni / 3 miesiące / 6 miesięcy. 

*https://app.fitssey.com/ZaciszeJogiWroclaw/frontoffice

0
    0
    Twoje zakupy
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu