Warsztat dla zdrowych pleców nad Bałtykiem (15 – 19 Czerwca 2020)

W 2-giej połowie czerwca: 15-19.06. (od poniedziałku do piątku) jedziemy na 5 dni praktykować jogę  nad Bałtykiem. U progu sezonu, bez tłoku na plaży, kramów i zapachu smażonego oleju.
Pensjonat Margo jest położony w urokliwej nadmorskiej wsi Karwieńskie Błota, na mało zaludnionym terenie parku krajobrazowego, w niewielkiej odległości od szerokiej, piaszczystej plaży. Pachnące lasy sosnowe sprzyjają spacerom pieszym i rowerowym, brzegiem morza. W czasie wolnym od zajęć można odwiedzić pobliskie miast: Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, zatokę Pucka i Hel.

OŚRODEK MARGO
Na terenie ośrodka o dyspozycji mamy komfortowe, klimatyczne pokoje, kryty basen, saunę, salę do jogi, restaurację oraz teren zielony na terenie ośrodka. Przypadną Wam do gustu ładnie wyposażone pokoje z łazienkami i wyjściem do ogrodu.

POKOJE:
– 5 pokoi 2 osobowych/ pokój + łazienka/;  w tych pokojach są 3 miejsca do spania : 1  łóżko małżeńskie,  1 łóżko pojedyncze, 1 kanapa
-2 apartamenty 4-os., które składają się z 2-pokoi (w każdym pokoju 2 osoby).  Są to 2  oddzielne pokoje ze wspólną łazienką.
– 1 apartament 6-os., który składa się z  3-pokoi (2-osobowych), ze wspólnym salonem, 2 sypialniami i wspólną łazienką.

JOGA:
Zajęcia będą odbywać się 2 x dziennie, po 1,5 h. i będą to zestawy ćwiczeń z wykorzystaniem asan ukierunkowanych na pracę kręgosłupa, łopatek, miednicy i bioder. Celem jest wzmocnienie mięśni odpowiedzialnych za zdrowy kręgosłup, skorygowanie postawy i rozluźnienie nadwyrężonych rejonów pleców. Ten wyjazd szczególnie polecamy osom prowadzącym siedzący tryb życia oraz z dolegliwościami kręgosłupa.

WYŻYWIENIE: Wegetariańskie, 2 pełne posiłki dziennie oraz lekkie śniadanie.

ODPŁATNOŚĆ:
1300 zł. za całość dla osoby ćwiczącej. 950 zł zapłaci osoba niećwicząca. Dzieci do 3 lat bezpłatnie, 3-10 lat – 50%, 10-14 lat – 75%.
Zadatek w kwocie 850 zł należy zapłacić na konto do 31 marca 2020 r. Pozostała kwota będzie do uregulowania gotówką.

DOJAZD we własnych zakresie, ale będziemy „łączyć” uczestników w samochodach, w zależności od wolnych miejsc.

Zgłoszenia przyjmujemy mailem na adres: kasia@zaciszejogiwroclaw.pl Kontakt tel. 606 470 340.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *