Tydzień z jogą nad Bałtykiem 25-31 lipca 2021r. Margo, Karwiańskie Błota

Zapraszamy na jogowy wyjazd nad polskie morze od pensjonatu Margo. Tym razem jedziemy w szczycie sezonu, żeby skorzystać w pełni z uroków plaży.

Pensjonat Margo jest położony w urokliwej nadmorskiej wsi Karwieńskie Błota – pomiędzy Dębkami a Karwią, na mało zaludnionym terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, około 1 km od szerokiej, piaszczystej plaży. Pachnące lasy sosnowe sprzyjają spacerom pieszym i rowerowym, brzegiem morza. W czasie wolnym od zajęć można odwiedzić pobliskie miast: Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, zatokę Pucka i Hel.

Na terenie ośrodka o dyspozycji mamy komfortowe, klimatyczne pokoje 2-3 i 4 osobowe, kryty basen, saunę, salę do jogi, restaurację oraz teren zielony na terenie ośrodka.

JOGA:
Zajęcia będą odbywać się 2 x dziennie, po 1,5 h. Sesje będą ukierunkowane na wzmocnienie mięśni i stawów odpowiadających za silny i zdrowy kręgosłup, skorygowanie postawy i rozluźnienie nadwyrężonych rejonów pleców. Ten wyjazd szczególnie polecamy osom prowadzącym siedzący tryb życia oraz z dolegliwościami kręgosłupa.

Agenda dnia obejmuje medytację na świeżym powietrzu, przedpołudniową, intensywną sesję asan i popołudniową sesję regeneracyjną z wykorzystaniem technik pranayamy (ćwiczeń oddechowych).

WYŻYWIENIE:
Wegetariańskie, 2 pełne posiłki dziennie oraz lekkie śniadanie (owoce, kasza jaglana, owsianka). Dla osób towarzyszących możliwe jest przygotowanie regularnego śniadania.

ODPŁATNOŚĆ:

Cena do 15 czerwca 2021

Osoba praktykująca jogę 1700 zł
Osoba towarzysząca 1400 zł
Dzieci 10-14 lat – 75% ceny
Dzieci 3-10 lat-  50% ceny
Dzieci do lat 3 – bezpłatnie


Cena od 15 czerwca 2021

Osoba praktykująca jogę: 1900 zł
Osoba towarzysząca: 1400 zł
Dzieci 10-14 lat – 75% ceny
Dzieci 3-10 lat-  50% ceny
Dzieci do lat 3 – bezpłatnie

Zgłoszenia prosimy kierować mailem na adres: kasia@zaciszejogiwroclaw.pl

Obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości 600 zł. Gotówką w studio Zacisze Jogi Wrocław lub przelewem na konto: Katarzyna Kapłon-Ogórek, nr. konta: PL 321090 2486 0000 0001 20233683

 Zaliczka jest zwrotna w całości do 3 tygodni do daty wyjazdu, do 2 tygodni – 50%, poniżej 2 tygoni – organizator zatrzymuje zaliczkę w pełnej kwocie.

Liczba miejsc jest ograniczona. O kolejności zgłoszeń decyduje termin zgłoszenia. Organizator ma prawo do odwołania warsztatu bez podania przyczyny.

W razie pytań prosimy o kontakt mailem na adres: kasia@zaciszejogiwroclaw.pl lub tel. 606 470 340

Dojazd: we własnych zakresie, ale będziemy „łączyć” uczestników w samochodach, w zależności od wolnych miejsc.


O MNIE:

Nazywam się Kasia Kapłon. Od wielu lat nauczam Hatha Jogi metodą B.K.S. Iyengara i jest to moim powołaniem. W 2019 roku założyłam studio Zacisze Jogi Wrocław, w którym obecnie regularnie praktykuje ponad 100 osób.
Od kilku lat organizuję kilka razy w roku wyjazdy jogowe, które przynoszą mi dużo satysfakcji.  Z dochodzących do moich uszu opinii cieszą one również uczestników

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *